Cíle a plány

V průběhu let 2015 a 2016 proběhla kompletní modernizace a rekonstrukce objektu Na Zlíchově 230/27, Praha 5. S touto modernizací byla spojena kompletní přístavba a nástavba a tím výrazné zvětšení objektu.

Rekonstrukce objektu byla provedena, aby bylo možné v objektu provozovat pronájem moderních bytů (studií) s nadstandardními službami již v ceně nájmu a s možností dalších služeb. 

Cílem je nabízet kvalitní dlouhodobý pronájem. Nenabízíme krátkodobé ubytování.

Objekt provozujeme pod názvem Byty Zlíchov.

V domě jsou menší studia (byty) v nadstandardním provedení, s nadstandardními službami (například přípojka TV a internetu, přítomnost správce objektu v exponovaných hodinách k řešení provozních záležitostí, lobby s internetem a občerstvením, prádelna a další). 

Nájemníky pečlivě vybíráme. Naším zájmem je, aby byl objekt v dlouhodobém horizontu nadstandardním bydlením, oázou klidu a pohody.

Umístění objektu je v rámci Prahy velmi příznivé - s blízkostí veřejné dopravy, blízkostí městskému obchvatu, nákupnímu centru a mnoha dalšími možnostmi v nejbližším okolí.

Správce objektu »

SOUTHERNITY s.r.o.
Opatovice I. č. 19
IČO: 03934110

Kontakt
sprava.byt [at] seznam.cz
Tel.: (+420) 733 136 699

Informace uvedené na webu mají pouze informativní charakter a nenahrazují smluvní vztahy a ujednání. Vyhrazujeme si právo na jejich změnu.